Tapasztalat: 

Közép-Európa Táncszínház (táncművész 2020 szeptember 1-től)

Recortes (előbemutató) – Koreográfus: Gustavo Ramirez Sansano (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
Verso – Koreográfus: Mádi László (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
Bardo – Koreográfus: Cserepes Gyula (Budapest, Bethlen Téri Színház)

Székesfehérvári Balett Színház

(2018-2020) Rómeó és Júlia, Diótörő, Bolero, Homokrajzok, Besos, Zárt függönyök, About Kafka, Ole Kristian Tangen: And they disappeared

Miskolci Nemzeti Balett Színház
Casablanca (darabszerződés)

Tanulmányok:

Magyar Táncművészeti Egyetem
Táncos és próbavezető szak, moderntánc szakirány

Hang Szín Tér Művészeti Szakgimnázium
Moderntánc szakirány

Egyéb: 

Internationales Solo-Tanz-Theater Festival-ra való továbbjutás (saját koreográfia)
• A szólót táncolja: Liszkai Zsófi
• Zenét készítette: Alex Paton

Születési hely, idő: Gyula ,1996.03.31

Tanulmányok:

2019- Magyar Táncművészeti Egyetem- MA120 kredites tánctanár szak- modern szakirány
2016-2019: Magyar Táncművészeti Egyetem- Táncos és próbavezető szak- Divattánc szakirány
2014-2016: Bailart Táncstúdió – színházi táncos képzés
2014-2015: Gangaray Trambulin
2013-2014: Magyar Táncművészeti Főiskola, modern táncművész szak
2012-2013: Rajkó-Talentum Zene- és Táncművészeti Szakközépiskola, színpadi tánc tagozat
2010-2012: Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola, divattervező szak

Tánc tanulmányok:

2016-2019:
Magyar Táncművészeti Egyetem: Táncos és próbavezető szak, divattánc szakirány. A három évben több területen volt szerencsém kipróbálni magam. Főtantárgyként klasszikus balettet, show-táncot, art-jazzt, moderntáncot, illetve hiphop technikát tanultam. Emellett sztep, swing, modern-társastánc, pilates képzésben is részesültem. Tanáraim, mestereim: Moldován Zsuzsanna, Szigeti Gábor, Kézér Gabriella, Nagy Grácia, Jenei Lilla, Szarvas Krisztina, Fodor Antal, Schaub Ingrid, Pirovits Árpád, Vajda Gyöngyvér, Hájas Katalin, Horváth Adrienn.

2014-2016:
Bailart Táncstúdió: színházi táncos képzés. A két év során klasszikus balettet, színházi táncokat, art-jazz, kortárs, graham és limon technikát illetve néptáncot tanultam. Tanáraim, mestereim: Sallay Stefánia, Varga László, Cseppentő Petra, Újvári Milán, Mikó Dávid, Ungi Krisztián, Bogárdi Beáta, Busa Balázs.

2014-2015:
Gangaray Trambulin: Többféle kortárstánc technikát tanultam, balett technikával kiegészítve. Tanáraim, mestereim: Hámor József, Maday Tímea Kinga, Bordás Emil, Máthé Gabriella, Csuzi Márton. Az évad alatt a következő darabokban szerepeltem:
• Individuum – Koreográfus: Maday Tímea Kinga
• Avar – Koreográfus: Hámor József
• Tátitá –Koreográfus: Csuzi Márton
• Demoverzió – Koreográfus: Máthé Gabriella

2012-2013:
Rajkó-Talentum Zene- és Táncművészeti Szakközépiskola- balett, modern, latin és standard tánc, néptánc és történelmi táncot tanultam. Tanáraim, mestereim: Hájas Katalin, Király Melinda, Szoboszlai Csilla, Berzsenyi László. Emellett Grecsó Zoltánnál tanultam európai-kortárstánc technikát.

2007-2012:
Acid Jazz Dance AMI- modern táncot tanultam. Tanáraim: Vida Virág, Galuska Írisz, Varga Boglárka, Botta Tibor. TOSZ, MLTSZ, IDO versenyszövetségeknél versenyeztem, csoportban valamint szóló kategóriában. 2011-ben egy belgiumi táncfesztiválon vettem részt ( Youth on stage ).

Egyéb kurzusok, workshopok:

• 2014: KET-Bethlen Terminál- Mádi László, Hámor József, Maday Tímea Kinga
• 2016: Sub. Lab- Mikó Dávid, Cserepes Gyula
• 2017: MTE- Duda Éva
• 2018: DEPO nemzetközi nyári tánckurzus- Valentin Brunner, Juhász Péter, Joeri Dubbe

Születési hely, idő: Eger, 1999.08.29.

Tanulmányok/Mesterek:

2010-ben kezdtem tanulmányaimat a Magyar Táncművészeti Egyetemen, majd 2018-ban sikeres érettségi vizsgát tettem a Nádasi Ferenc Gimnáziumban. Az egyetem klasszikus balett szakán szereztem diplomát 2019-ben.

Mestereim: klasszikus balett: Detvay Zsuzsanna, Dorkó Edina, Bérczes Mária, Csillag Pál, Barna Mónika, Szakály György, Kovács Zsuzsanna
modern/kortárs: Barta Dóra, Lőrinc Katalin, Grecsó Zoltán, Kalmár Attila, Lakatos János, Kulcsár Noémi

Munkatapasztalatok/Kurzusok:

2019-2020: Pécsi Balett – karakterszólista
-Puccini-est (Torre del lago)
-Carmina Burana
-Carmen
-Róme és Júlia
-Csipkerózsika (Bozsik Yvette)
-Gayane szvit (Fodor Zoltán)
Vizsgakoncert:-Untold story (Igor Kirov)
-Kötelékek trió (Kalmár Attila)
-Esmeralda szvit 4 lány
2018: DANCS Piran nyári kurzus
-Markitenka pas de six (Yelena Pankova)
-Us (Gay Zmavc)
Gaga kurzus (Vizsgakoncert: Ohad Naharin- Ehad Mi Yodea részlet)
Prix de Lausanne- Partner Schools Choreographic Project (Goyo Montero)
2017: Contemporary Dance Summer School (Koszecin)
Magyar Táncművészeti Egyetem nyári kurzus
Wayne McGregor kurzus
Bp. Várkert Bazár: A jövő csillagai előadás
2016-2017-2018: Magyar Táncművészeti Egyetem- Diótörő
Magyar Táncművészeti Egyetem- Vizsgakoncert
2016: Bp. Magyar Állami Operaház- Pikk Dáma
Bp. Zuglói Filharmónia- Rómeó és Júlia: Mab jelenet
2015-2016: Bp. Művészetek Palotája: A jövő csillagai előadás
2014-2015: Bp. Magyar Állami Operaház – Diótörő
2013: Bp. Erkel Színház- Aida
2012: Bp. Magyar Állami Operaház- Diótörő: gyermekfőszerep
2010-2011: Bp. Thália Színház- Diótörő: gyermekfőszerep
2009-2010: Eger, Gárdonyi Géza Színház – Csörgess meg (Máté Gábor)
2008-2009: Eger, Gárdonyi Géza Színház – Diótörő (Barta Dóra)

2020 szeptember 1-től a Közép-Európa Táncszínház táncművésze

Recortes (előbemutató) – Koreográfus: Gustavo Ramirez Sansano (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
Verso – Koreográfus: Mádi László (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
Bardo – Koreográfus: Cserepes Gyula (Budapest, Bethlen Téri Színház)

 

Díjak/Versenyek:

2018: Havas Ferenc Emlékdíj
2017: Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj
VIBE balett verseny
2016: Művészeti Tanács Elismerő Oklevele
MTE házi koreográfus verseny: Különdíj
2015: MTE háziverseny, klasszikus balett kategória: 3.hely
koreográfus verseny: 2.hely
2013: MTE házi koreográfus verseny: 2.hely
2012: MTE házi koreográfus verseny: 1.hely

Születési dátum: 1994. november 4

Tanulmányok:

• Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem, Koreográfia szak (2015- 2018)
• Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely (2009- 2013)

Szakmai tapasztalat:

2013- 2015

• Karácsonyi Mese és játék – Koreográfus: Furik Rita (Székelyudvarhely, Udvarhely Néptáncműhely) – táncos
• A köz – Rendező: Antal József, Koreográfus: Antal József (Székelyudvarhely, Udvarhely Néptáncműhely) – táncos
• A Bál – Rendező: Antal József, Koreográfus: Antal József (Székelyudvarhely, Udvarhely Néptáncműhely) – táncos
• Tündér Erzsébet – Rendező: Antal József, Koreográfus: Antal József (Székelyudvarhely, Udvarhely Néptáncműhely) – táncos
• Örömtánc – Koreográfus: Antal József (Székelyudvarhely, Udvarhely Néptáncműhely) – táncos
• Nélkül – Rendező: Tóth Árpád, Koreográfus: Györfi Csaba (Székelyudvarhely, Tomcsa Sándor Színház) – táncos

2016

• A felolvasó (Licenszvizsga) – Rendező: Dabóczi Dávid, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos
• Órák (Licenszvizsga) – Rendező: Vetési Orsolya, Koreográfus: Vetési Orsolya (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos
• Házasságtörés (Licenszvizsga) – Rendező: Macaveiu Blanka, Koreográfus: Macaveiu Blanka (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos
• A kisfiú meg az oroszlánok – Rendező: Keresztes Attila, Koreográfus: Ruszuly Ervin (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház) – táncos
• A patkány esküvője – Koreográfus: András Lóránt (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos
• Flow – Koreográfus: Bezsán Noémi (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

2017

• Lázálom – Rendező: András Lóránt, Koreográfus: András Lóránt (Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos
• Femme – Rendező: Bezsán Noémi, Koreográfus: Bezsán Noémi (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos
• Macbeth – Rendező: Keresztes Attila, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti színház) – táncos

2018

• Jób története (Licenszvizsga) – Rendező: Kányádi György, Koreográfus: Kányádi György (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos
• Connect (Licenszvizsga) – Rendező: Szabó Franciska, Koreográfus: Szabó Franciska (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos
• Lesz (Livenszvizsga) – Rendező: Joó Renáta, Koreográfus: Joó Renáta (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – rendező, koreográfus, táncos
• Le Misanthrope – Az új embergyűlölő – Rendező: Bodolay Géza (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház) – Éliante szerepében

2018 -2019

• Ütközések – Koreográfusok: Andrea Belu, Baczó Tünde, Juhász Zsolt, Dimény Levente, Györfi Csaba, Tőkés Imola, Brugós Sándor Csaba, Kerekes Dalma (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos
• Barbárok – Koreográfus: Györfi Csaba (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos
• Senki madara – Rendező: Tóth Tünde, Koreográfus: Györfi Csaba (Nagyvárad, Nagyvárad Táncgyüttes) – táncos
• Népek tengere – Koreográfusok: Sánta Gergő, Sánta- Biró Anna, Appelshoffer János, Rémi Tünde, Fundák Kristóf, Fundák- Kaszai Lili (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos
• Ki vagy te táncszínház? – Koreográfus: Györfi Csaba (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos
• Vanmese – Rendező, szerkesztő: Foltin Jolán, Rendező munkatárs: Novák Eszter, Koreográfus: Appelshoffer János, Rémi Tünde, Brugós Sándor Csaba, Tőkés Imola (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos
• Bardo – Rendező, koreográfus: Fodor Zoltán (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos

2020

• Katonaének – Rendező, koreográfus: Mihályi Gábor, Koreográfusok: Módos Máté, Almási Berta, Darabos Péter, Bacsó Lilla (Nagyvárad, Nagyvárad Táncegyüttes) – táncos

2020 szeptember 1-től a Közép-Európa Táncszínház táncművésze

• Recortes (előbemutató) – Koreográfus: Gustavo Ramirez Sansano (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
• Verso – Koreográfus: Mádi László (Veszprém, A Tánc Fesztiválja)
• Bardo – Koreográfus: Cserepes Gyula (Budapest, Bethlen Téri Színház)

Továbbképzések:

• Graham technika kurzus (Lőrinc Katalin – 2016, Marosvásárhely)
• Kortárs tánc kurzus (Eryk Makohon – 2016, Budapest)
• Kortárs tánc kurzus (Kun Attila – 2016, Budapest)
• Klasszikus balett kurzus (Eva Lackova – 2016, Budapest)
• Kontakt improvizáció (Mirka Eliasova – 2016, Budapest)
• Kortárs tánc kurzus (Bordás Attila – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Andrea Gavriliu – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Rusu Andor – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Góbi Rita – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Dabóczi Dávid – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Ladjánszki Márta – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kontakt improvizáció (Arcadie Rusu – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Kortárs tánc kurzus (Stela Stefou – 2017, Sepsiszentgyörgy)
• Frenák Pál Társulat kurzus (Halász Gábor, Maurer Milán – 2017, Gyergyószentmiklós)
• Kontakt improvizáció (Andreea Belu – 2018, Nagyvárad)
• Kortárs tánc kurzus (Simona Dabija – 2018, Nagyvárad)
• Frenák Pál Társulat kurzus (Esterházy Fanni, Maurer Milán – 2018, Budapest)
• New Body Composition workshop (Anna Maria Karabela, Halász Gábor – 2019, Budapest)

Születési hely, idő:

Marosvásárhely, 1993. október 22.

 

Tanulmányok:

Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem, Koreográfia szak ( 2013 – 2016)

 

Munkahelyek:

András Lóránt Társulat, Marosvásárhely ( 2016 – 2018 )

Közép-Európa Táncszínház (2018-2019 ösztöndíjas, 2019-től társulati tag)

 

Továbbképzések:

Kontakt improvizáció (Mirka Eliasova – 2016, Budapest)

Klasszikus balett kurzus (Eva Lackova – 2016, Budapest)

Kortárs tánc kurzus (Kun Attila – 2016, Budapest)

Kortárs tánc kurzus (Eryk Makohon – 2016, Budapest)

Graham technika kurzus (Lőrinc Katalin – 2016, Marosvásárhely )

Kontakt improvizáció, Forsythe (Kocsis Andrea és Lukács Ádám – 2015, Kászonaltíz)

Jazz tánc kurzus (Sebastian Coertés – 2015, Marosvásárhely)

Fusion tánc kurzus (Valentin Cristian és Dragoş Cristian Roşu – Marosvásárhely)

Kontakt improvizáció (Kocsis Andrea és Lukács Ádám – 2014, Kászonaltíz)

Kortárs tánc kurzus (Bodor Johanna – 2014, Marosvásárhely )

Kortárs tánc kurzus (Bordás Attila – 2014, Kolozsvár )

Kortárs Tánc kurzus (Bordás Attila – 2013, Sepsiszentgyörgy )

Butoh kurzus (Junya Ishii – 2012, Kászonaltíz)

Butoh kurzus(Bicskei Zsuzsanna – 2011, Bonchida)

Butoh kurzus (Bata Rita – 2011, Kászonaltíz)

Urban Dance kurzus (Szabó Norbert – 2011, Marosvásárhely )

Kortárs tánc kurzus (Bordás Attila – 2011, Székelyudvarhely)

 

Szakmai tapasztalat:

2012

Carmina Burana – Rendező: Gigi Căciuleanu, Koreográfus: Gigi Căciuleanu (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház) – táncos

2013

Rokonok – Rendező: Babarczy László, Koreográfus: Bordás Attila (Szatmárnémeti, Szatmárnémeti Északi Színház – Harag György Társulat) – koreográfus gyakornok

2014

Dirty Dancing – Rendező: Nagy Orsolya, Koreográfus: Nagy Orsolya (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Veronika meg akar halni(Licenszvizsga) – Rendező: Gothárd Veronika, Koreográfus: Gothárd Veronika (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

Túl a Maszat-hegyen – Rendező: Keresztes Attila, Koreográfus:Ruszuly Ervin (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház – Tompa Miklós Társulat) – táncos

Csak egyszer… – Rendező: Bodor Johanna, Koreográfus: Bodor Johanna (Marosvásárhely, Stúdió Színház) – táncos

2015

Femme – Rendező: Bezsán Noémi, Koreográfus: Bezsán Noémi (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Édes Anna(Licenszvizsga) – Rendező: Réman Noémi, Koreográfus: Réman Noémi (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

Nyomorultak(Licenszvizsga) – Rendező: Moldovan Raluca , Koreográfus: Moldovan Raluca (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

eGo! – Rendező: Dabóczi Dávid, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – rendező, koreográfus, táncos

FLAWed – rövidfilm, Rendező: Daniela Buda (Marosvásárhely) – táncos

Fade-out – Rendező: Györfi Csaba, Koreográfus: Györfi Csaba (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Homokozó – Rendező: Jancsó Hajnal, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Kolozsvár, ZUG.zone) – koreográfus

2016

Tango Noche – Tangó koncert, Koreográfus: András Lóránt (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

A felolvasó(Licenszvizsga) – Rendező: Dabóczi Dávid, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – rendező, koreográfus, táncos

Kőműves Kelemen(Licenszvizsga) – Rendező: Tőkés Imola, Koreográfus: Tőkés Imola (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

Alice Csodaországban(Licenszvizsga) – Rendező: Mureșan Alice, Koreográfus: Mureșan Alice (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

Órák(Licenszvizsga) – Rendező: Vetési Orsolya, Koreográfus: Vetési Orsolya (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

Házasságtörés(Licenszvizsga) – Rendező: Macaveiu Blanka, Koreográfus: Macaveiu Blanka (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem) – táncos

2017

Next – Rendező: Dabóczi Dávid, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – koreográfus, táncos

Bajo la Luna – Flamenco koncert, Koreográfus: András Lóránt (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Lázálom – Rendező: András Lóránt, Koreográfus: András Lóránt (Marosvásárhely, Stúdió Színház) – koreográfus aszisztensű, táncos

Macbeth – Rendező: Keresztes Attila, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház – Tompa Miklós Társulat) – koreográfus, táncos

2018

Részegek – Rendező: Radu Afrim, Koreográfus: Dabóczi Dávid (Marosvásárhely, Marosvásárhelyi Nemzeti Színház – Tompa Miklós Társulat) – koreográfus

Jób története(Licenszvizsga) – Rendező: Kányádi György, Koreográfus: Kányádi György (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Lesz(Licenszvizsga) – Rendező: Joó Renáta, Koreográfus: Joó Renáta (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Connect – Rendező: Szabó Franciska, Koreográfus: Szabó Franciska (Marosvásárhely, András Lóránt Társulat) – táncos

Special Society – Rendező: Anton Lachky, Koreográfus: Anton Lachky (Budapest, Közép-Európa Táncszínház) – táncos

2019

Térfalók – Rendező: Mádi László, Koreográfus: Mádi László (Budapest, Közép-Európa Táncszínház) – táncos

Shreds – Rendező: Hámor József, Koreográfus: Hámor József (Budapest, Közép-Európa Táncszínház) – táncos

 

Pedagógiai, oktatói tevékenységek:

Kortárs tánc és koreográfiai módszertan – Sepsiszentgyörgy, CAMP Mozgásművészeti és kortárstánc tábor – 2017

Kontakt improvizáció – Marosvásárhely – 2017

Flamenco kurzus – Marosvásárhely – 2017

Tangó kurzus – Marosvásárhely – 2017

Kontakt kurzus – Temesvár, Temesvári Nemzetközi Táncfesztivál – 2016

Kontakt kurzus – Marosvásárhely, Moving Bricks Feszivál – 2016

Kortárs tánc kurzus – Temesvár, Temesvári Nemzetközi Táncfesztivál – 2015

Kontakt kurzus – Marosvásárhely, Moving Bricks Feszivál – 2015

Hip-hop kurzus – Marosvásárhely – 2013-2014

 

Születési hely,idõ:

Gyõr, 1989.02.02.

Iskola:

2004-2007. Gyõri Tánc-és Képzõmûvészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium

Mesterek:

Ócsag Anna, Lõrinc Katalin, Händel Edit, Müller Ervin, Kulcsár Noémi, Demcsák Ottó

2007-2009 MU Terminál Alkotó Mûhely

Tér-forma-nyelv/ Fodor Zoltán
Újoncok/ Fejes Ádám
Csókol anyád, csomag nincs!/ Fejes Ádám
Terminál képek/ Hámor József
Bábel világ/ Bicskei Lukács
Plain/ Duda Éva
Rushes/ Riina Saastamoinen
Nyomás alatt/ Fejes Ádám
Melange/ Fodor Zoltán
Tango en el cajon/ Hámor József
lélekvilágotvedlik/ Gergely Attila
Danse macabre/ Gergye Krisztián
White/ Újvári Milán

Kurzusok:

Andrea Boll,Fejes Ádám, Hámor József, Földi Béla, Barta Dóra, Gaál Mariann,Szigeti Oktávia, Nigel Charnock, Jan Kodet, David Hernandez

2009-tõl a Közép-Európa Táncszínház tagja

2009.Hangképek (koreográfus: Katona Gábor)
2010. Vihar (alkotók: Virág Melinda, Hámor József, Jónás Zsuzsa, Gergye Krisztián, Szögi Csaba)
2010. Io sono
2010. Visszavonhatatlan (koreográfus: Jónás Zsuzsa)
2011. Nyáron, este fél tizenegykor (rendezõ: Vörös Róbert, koreográfus: Gergye Krisztián)
2011. ArTeRrOr – Ocean’s Six (koreográfus: Hámor József)
2011. Shakespeare-mesék (Gergye Krisztián, Vlad’ka Malá, Tárnok Marica)
2012. Filter (koreográfus: Katonka Zolán)
2012. Pyramidon (koreográfus: Katona Gábor)
2012. Levitáció (koreográfus:  Vlad’ka Mala)
2013. IKF – Jobbágy Bernadett (koreográfus: Jobbágy Bernadett, konzultáns: Kun Attila)
2013. Horda (koreográfus: Kun Attila)
2013. IKF – Újvári Milán (koreográfus: Újvári Milán, konzultáns: Kun Attila)
2013. IKF – Pálfi Gabriella (koreográfus: Pálfalvi Gabriella, konzultáns: Kun Attila)
2013. Dűne (koreográfus: Maday Tímea Kinga, Hámor József)
2013. A diótörő és az egérkirály (koreográfus: Kun Attila)
2014. Horda2 (koreográfus:Kun Attila, dramaturg: Róbert Júlia)
2014. Peregrinusok (koreográfus: Kun Attila, Mészáros Máté,  Zachár Lóránd)
2014. Elzenélt tánc, eltáncolt zene (koreográfus: Kun Attila)
2014. IKF – Grecsó Zoltán (koreográfus: Grecsó Zoltán, konzultáns: Kun Attila)
2014. IKF – Ujszászi Dorottya (koreográfus: Ujszászi Dorottya, konzultáns: Kun Attila)
2014. IKF – Varga Kinga (koreográfus: Varga Kinga, konzultáns: Kun Attila)
2014. Tiszta föld (koreográfus: Kun Attila)
2015. IKF – Gyulai Júlia (koreográfus: Gyulai Júlia, konzultáns: Kun Attila)
2015. Tánc-Tér-Képek (koreográfus: Kun Attila)
2015. IKF – Halász Gábor / A8AK (koreográfus: Halász Gábor, konzultáns: Kun Attila)
2015. IKF – Szamosi Judit (koreográfus: Szamosi Judit, konzultáns: Kun Attila)
2015. Ki vagy te, kortárs tánc?
2015. Igaz történet alapján (koreográfus: Kun Attila)
2015. Click (koreográfus: Ujszászi Dorottya)
2016. IKF – Kiss Anikó (koreográfus: Kiss Anikó, konzultáns: Kun Attila)
2016. Metamorfózis (koreográfus: Halász Gábor)
2016. Bartók-Sztravinszkij est (koreográfus:Halász Gábor, Kun Attila)
2016. Divertimento- a Közép-Európa Táncszínház és a Dohnányi Szimfonikus Zenekar estje
(koreográfus: Kun Attila)
2016. Bach tánc-szvitek (koreográfus: Kun Attila)
2017. Kodály-dialógok (koreográfusok: Mádi László, Kun Attila)
2017. Cinegekirályfi (koreográfus: Kun Attila)
2018. Col-Lab /a Közép-Európa Táncszínház és a Krarow Dance Theatre együttműködése/
(koreográfusok: Kun Attila és Eryk Makohon)
2018. IKF – Járvány (koreográfus: Samu Kristóf)
2018. IKF – Transz (koreográfus: Mikó Dávid)
2018. Special Society (alkotó: Anton Lachky)
2018. Sono Rinato (alkotók: a Közép-Európa Táncszínház táncosai)
2019. Térfalók (koreográfus: Mádi László)
2019. Shreds (alkotó: Hámor József)
2019. Sinni (koreográfus: Mészáros Máté)
2019. Ketten (koreográfus: Juhász Péter)
2020. IKF  – DANCE is not DEAD (koreográfus: Eva Urbanova (SL))
2020. Verso (koreográfus: Mádi László)
2020. Bardo (koreográfus: Cserepes Gyula)
2020. IKF  – The Lungs of the Earth (koreográfus: Magda Skowron)
2020. IKF  – Aurora Borealis (koreográfus: Anna Mikuła (PL) és Paweł Urbanowicz (PL))
2020. IKF+  – Amőba 02. (koreográfus: Nagy Csilla)

Egyéb munkák:

2009.Terminology (koreográfus: Andrea Boll)
2009.Nyolcan terítéken (koreográfus:Fejes Ádám)
2010,2011. Carmen-Szegedi Szabadtéri Játékok (koreográfus:Duda Éva rendező: Kerényi
Miklós Gábor)
2011. A tavasz lehelete (koreográfus: Maday Tímea Kinga)
2012. Mágnás Miska-Szegedi Szabadtéri Játékok (koreográfus:Kovács Gerzson Péter,
rendező: Alföldi Róbert)
2013. István, a király-Szegedi Szabadtéri Játékok (koreográfus:Vári Bertalan
rendező: Alföldi Róbert)
2014. A játékkészítő ( koreográfus: Nichola Treherne, rendező: Magács László)
2015., 2016. Tévedések vígjátéka- Szegedi Szabadtéri Játékok (koreográfus: Duda Éva,
rendező:Kerényi Miklós Gábor)
2016. Stabat mater: koreográfus-asszisztens (koreográfus:Kun Attila)
a Nagyvárad Táncegyüttes és a Közép-Európa Táncszínház koporodukciója
2017. Napszállta című film (rendező: Nemes Jeles László, koreográfus: Hód Adrienn)

Díjak, kitüntetések, ösztöndíj:

2006.New Generation Nemzetközi Balettverseny 1 helyezés modern kategóriában
2007.Országos klasszikus balett-és moderntánc verseny
3.helyezés klasszikus balett kategóriában, 1. helyezés modern duett kategóriában
2000-2006. között 8 világbajnoki cím showtánc és discotánc kategriákban
2005. Az év sporttáncosa:Magyar Divat-és Sporttánc Szövetség
2006. Az év női táncosának díja adományozta: International Dance Organization
2007. A tánc világáért, a világ táncáért
2008. Táncpedagógusi Nívódíj: Magyar Divat-és Sporttánc Szövetség
2013. Fülöp Viktor ösztöndíj
2020. Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetés

Oktatás:

2005-2010. kurzusok vezetése Svédországban és Norvégiában:
Vasteras Danscenter-Vasteras, Let’s move Eskilstuna Dansstudio – Eskilstuna,
Team U&I Danseklubb, Enjoy Dansstudio
2012. koreográfia készítése: Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium koncertvizsgájára
2014. június 9-12. D.E.E.P. táncismereti tábor – Trafó Kortárs Művészetek Háza, a Közép-Európa Táncszínház szervezésében
2015. június 13-15. Swedish Dance Kongress – Göteborg
2015. június 19-21. Figura Stúdió Színház – Gyergyószentmiklós
2015. június 25-26. áncfúzió a Nemzeti Táncszínház szervezésében
2015. november 20-22. D.E.E.P. tánchétvége – Jurányi Inkubátorház a Közép-Európa Táncszínház szervezésében
2016. június 10-14. Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium
2016. augusztus 1-20. Bethlen Dance Workshop-tréningvezető
2017. Bethlen Dance Workshop (Budapest)
2019. Nyári Intenzív Tánckurzus (Budapest)
2019.szeptemberétől a Magyar Táncművészeti Egyetem óraadó tanára

Szül. hely, idő:
Miskolc, 1985. augusztus 29.

Tanulmányok:
Magyar Táncművészeti Egyetem – Koreográfus szak (2020-)
Budapest Kortárstánc Főiskola
Szemere Bertalan Művészeti Középiskola Tánctagozat

1999-2005. Szemere Bertalan Művészeti Középiskola Tánctagozat, Miskolc
Mestereim:
Majoros István, Richvalsky Zsuzsa, Kiss Anita, Kozma Attila, Tóth Eszter, Kürthy Zita, Tibrea György
Színpadi gyakorlat:
1999-2007. Miskolci Nemzeti Színház
Rendezők, koreográfusok:
Majoros István, Kesselyák Gergely, Kozma Attila, Nagy Viktor, Gajdos József, Halasi Imre, Geszler György, Gyenes Ildikó, Csiszár Imre, Seres Ildikó, Selmeczy György

2007-2008. Budapest Kortárstánc Főiskola
Mestereim:
Angelus Iván,Blaskó Borbála, Bakó Tamás, Farkas Zoltán Batyu, Fekete Hedvig, Fincza Erika, Gál Eszter, Hámor József, Hód Adrienn, László Mónika, Murányi Zsófia, Rózsavölgyi Zsuzsa, Tiborcz Zsuzsa, Vladka Malá, Dr. Beke László, Fuchs Lívia, Mérei Zsuzsa, Mizsei Zoltán, Dr. Toman József
Színpadi gyakorlat:
Hadi Júlia: Üvegbúra
Bakó Tamás: Szerenád
Eléonore Valére: On Friskin

2008-2009. MU Terminál Alkotó Műhely
Fejes Ádám: Nyomás alatt
Fodor Zoltán: Melange
Hámor József: Tango en el cajon
Gergely Attila: lélekvilágotvedlik
Gergye Krisztián: Danse Macabre
Újvári Milán: Whit

Egyéb munkák:
2009. Gangaray Táncszínház: T.R.I.P.
Andrea Boll: Terminology
Fejes Ádám: Nyolcan terítéken

2009-tõl a Közép-Európa Táncszínház tagja
2009. Szájbanforgó (koreográfus: Virág Melinda)
2009. Carneval (koreográfus:Duda Éva)
2009. T.E.S.T. II. (koreográfus: Gergye Krisztián)
2009. Hangképek (koreográfus: Katona Gábor)
2010. Vihar (alkotók: Virág Melinda, Hámor József, Jónás Zsuzsa, Gergye Krisztián, Szögi Csaba)
2010. Aréna (koreográfus:Duda Éva)
2010. Io sono (táncos és zenei szerkesztõ)
2010. Visszavonhatatlan (koreográfus: Jónás Zsuzsa)
2011. Nyáron, este fél tizenegykor (rendezõ: Vörös Róbert, koreográfus: Gergye Krisztián)
2011. ArTeRrOr (koreográfus: Maday Tímea Kinga, Hámor József)
2011. Shakespeare-mesék (Gergye Krisztián, Vlad’ka Malá, Tárnok Marica)
2012. Filter (koreográfus: Katonka Zolán)
2012. Pyramidon (koreográfus: Katona Gábor)
2012. Levitáció (koreográfus:  Vlad’ka Mala)
2013. IKF – Jobbágy Bernadett (koreográfus: Jobbágy Bernadett, konzultáns: Kun Attila)
2013. Egy fáról (alkotó : Mádi László, alkotótárs: Frigy Ádám)
2013. Horda (koreográfus: Kun Attila)
2013. IKF – Újvári Milán (koreográfus: Újvári Milán, konzultáns: Kun Attila)
2013. Dűne (koreográfus: Maday Tímea Kinga, Hámor József)
2013. A diótörő és az egérkirály (koreográfus: Kun Attila)
2014. Horda2 (koreográfus:Kun Attila, dramaturg: Róbert Júlia)
2014. Peregrinusok (koreográfus: Kun Attila, Mészáros Máté,  Zachár Lóránd)
2014. Elzenélt tánc, eltáncolt zene (koreográfus: Kun Attila)
2014. IKF – Grecsó Zoltán (koreográfus: Grecsó Zoltán, konzultáns: Kun Attila)
2014. IKF – Ujszászi Dorottya (koreográfus: Ujszászi Dorottya, konzultáns: Kun Attila)
2014. IKF – Varga Kinga (koreográfus: Varga Kinga, konzultáns: Kun Attila)
2014. Polaritásaim (alkotók: Frigy Ádám, Mádi László)
2014. Tiszta föld (koreográfus: Kun Attila)
2015. IKF – Gyulai Júlia (koreográfus: Gyulai Júlia, konzultáns: Kun Attila)
2015. Tánc-Tér-Képek (koreográfus: Kun Attila)
2015. IKF – Halász Gábor / A8AK (koreográfus: Halász Gábor, konzultáns: Kun Attila)
2015. IKF – Szamosi Judit (koreográfus: Szamosi Judit, konzultáns: Kun Attila)
2015. Ki vagy te, kortárs tánc?
2015. Igaz történet alapján (koreográfus: Kun Attila)
2015. Click (koreográfus: Ujszászi Dorottya)
2016. IKF – Kiss Anikó (koreográfus: Kiss Anikó, konzultáns: Kun Attila)
2016. Bartók-Sztravinszkij est (koreográfus: Halász Gábor, Kun Attila)
2016. Diveritmento (koreográfus: Mádi László, Kun Attila)
2016. Bach-tánc-szvitek (koreográfus: Kun Attila)
2017. Kodály-dialógok (koreográfus: Mádi László, Kun Attila)
2017. InSoundOut (koreográfus: Mészáros Máté)
2017. Cinegekirályfi (koreográfus: Kun Attila)
2018. Col-Lab /a Közép-Európa Táncszínház és a Krarow Dance Theatre együttműködése (koreográfusok: Kun Attila és Eryk Makohon)
2018. IKF – Eggyel többen (koreográfus: Szarvas Krisztina)
2018. IKF – Transz (koreográfus: Mikó Dávid)
2018. Special Society (alkotó: Anton Lachky)
2019. Shreds (alkotó: Hámor József)
2019. Ketten (koreográfus: Mészáros Máté)

Társulaton kívüli munkák:
2007,2008. Turandot (rendező: Kesselyák Gergely, koreográfus: Kozma Attila)
2009. Cigányszerelem (rendező: Béres Attila, koreográfus: Szögi Csaba)
2010. Carmen (rendező: Kerényi Miklós Gábor, koreográfus: Duda Éva)
2012. Mágnás Miska (rendező: Alföldi Róbert, koreográfus: Kovács Gerzson Péter)
2014. Játékkészítő (rendező: Magács László, koreográfus: Nichola Treherne)
2018. Vortex – Gangaray Artistic Program (koreográfus: Mádi László)
2018. Ground Zero (alkotó: Frigy Ádám)

Alkotó és koreográfusi munkák:
• 2010. Io Sono I. (A Közép-Európa Táncszínház műhelymunkája, kutatás) • alkotó
• 2011. Io Sono II. (A Közép-Európa Táncszínház műhelymunkája, kutatás) • alkotó
• 2013. Egy fáról (A Közép-Európa Táncszínház Fázisok című, műhelymunka sorozatának része) • alkotó
• 2013. DARADAR – CosmosLion (Duda Éva Társulat DARADAR című alkotói műhelymunka keretében) • alkotók: Mikó Dávid, Mádi László
• 2014. Polaritásaim (A Közép-Európa Táncszínház Fázisok című, műhelymunka sorozatának része) • alkotók: Frigy Ádám, Mádi László
• 2016. Diveritmento (A Közép-Európa Táncszínház és a Dohnányi Szimfonikus Zenekarral közösen készített előadás) • koreográfusok: Kun Attila, Mádi László
• 2017. Kodály-dialógok (A Közép-Európa Táncszínház, Rohmann Ditta valamint Kruppa Bálint, később Varga Oszkár közreműködésével készült előadás) Koprodukciós partner: Nemzeti Táncszínház, Zeneakadémia • koreográfusok: Kun Attila, Mádi László
• 2017. InSoundOut (A Közép-Európa Táncszínház K-ARCOK című sorozatának része) • alkotó: Mádi László -mentor: Mészáros Máté
• 2013-2017. Bethlen Terminál, Bethlen Dance Workshop (5 év/5 x 30 perc önálló koreográfia) • koreográfus
• 2019. Térfalók (Az előadás az Imre Zoltán Program keretében jött létre) • alkotó: Mádi László –mentor: Szögi Csaba
• 2020. Verso (Az előadás az Imre Zoltán Program keretében jött létre) • alkotó: Mádi László –mentor: Szögi Csaba

Oktatóként:

2014. június 9-12. D.E.E.P. táncismereti tábor-Trafó Kortárs Művészetek Háza,
a Közép-Európa Táncszínház szervezésében
2015. június 19-21. Figura Stúdió Színház-Gyergyószentmiklós
2015.november 20-22. D.E.E.P. tánchétvége-Jurányi Inkubátorház,
a Közép-Európa Táncszínház szervezésében​
2016. június 10-14. Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium
2016-2017. Táncfúzió a Nemzeti Táncszínház szervezésében
2013-2017. Bethlen Terminál, később Bethlen Dance Workshop állandó mestere és koreográfusa

Zeneszerzőként /madla/:

2010. Visszavonhatatlan (koreográfus: Jónás Zsuzsa)
2012. 4 Monológ (koreográfus: Mészáros Máté)
2013. DARADAR – CosmosLion (alkotók: Mikó Dávid, Mádi László)
2013. Scorporos (alkotó: Mikó Dávid)
2013. Egy fáról (alkotó: Mádi László)
2014. Polaritásaim (alkotók: Frigy Ádám, Mádi László)
2015. Click (koreográfus: Ujszászi Dorottya)
2016. Selfy (koreográfus: Cserepes Gyula)
2016. Passworld (alkotók: Ujszászi Dorottya, Frigy Ádám)
2017. InSoundOut (alkotó: Mádi László mentor: Mészáros Máté)
2018. Vortex (alkotó: Mádi László)
2018. Ground Zero (alkotó: Frigy Ádám)
2019. Térfalók (alkotó: Mádi László)
2019. Stations (alkotó: Wéninger Dalma)
2019. Tiszavirág (koreográfus: Cserepes Gyula)
2020. Verso (koreográfus: Mádi László)
2020. Bardo (koreográfus: Cserepes Gyula)

Zenéi weboldalán meghallgathatóak.

Születési hely, idő:
Budapest, 1988. 10. 21.

Tanulmányok:
2003 – 2007 Madách Imre Gimnázium (Vác)
2007- 2008 Atalanta Üzleti Szakközépiskola – Protokoll ügyintéző szak
2009 – 2011 Bailart Táncstúdió – Színházi táncos szak
2011 – 2013 Elit képzés (Budapest Táncszínház)
2013 – 2016 (2019) Magyar Táncművészeti Egyetem – Koreográfus szak
2016 – 2017 E-Stúdió Oktatási és Marketing Kft. – Fitness Instruktor
2016 – 2017 Mandala Jógastúdiók – Gerincjóga oktató képzés

Munkahelyek:
Coincidance Táncszínház (2011-2019)
Közép-Európa Táncszínház (2019-)

Szakmai tapasztalatok:
*Szentivánéji álom (2012-2018) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – MOM Kulturális Központ; RaM Colosseum; Városmajori Szabadtéri Színpad; Budapesti Kongresszusi Központ; Bosznia-Hercegovina (Szarajevó), Málta (Valletta), Izrael (turné)
*Hair (2012-2016) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Izrael, Németország (Xanten), Olaszország (Kaltern)
* Széttáncolt cipellők (2013-2018) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – MOM Kulturális Központ, Hatszín Teátrum, Pesti Magyar Színház, Mexikó (turné)
*The Irish Impulse (2013-2015) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Városmajori Szabadtéri Színpad, RAM Colosseum
*Egy katona története (2013-2016) – Coincidance Táncszínház (Rendező: Pintér Gábor, Koreográfus: Gyulai Júlia) – Művészetek Palotája
* Merlin (2014-2017) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – MOM Kulturális Központ, Pesti Magyar Színház
* Tündérkirálynő (2015-2018) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Művészetek Palotája
* 2_elle_y (Kétely) (2017) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Szarvas Krisztina) – MOM Kulturális Központ
* Fairplay (2017-2018) – Sportóriások legendája – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Városmajori Szabadtéri Színpad, MOM Kulturális Központ
* Die Grosse Wiener Johann Strauss Gala (2014-2018) – Coincidance Táncszínház (Rendező: Galamb Erika, Koreográfus: Gyulai Júlia) –Koncertkörút: Ausztria, Németország, Dánia
*Minden máshogy van (2018) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Bethlen Téri Színház
*Auróra (2018-2019) – Coincidance Táncszínház (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Városmajori Szabadtéri Színpad, Művészetek Palotája
* Dido és Aeneas (2018)- Coincidance Táncszínház (Rendező: Pintér Gábor, Koreográfus: Gyulai Júlia) – Művészetek Palotája
* Peer Gynt (2017) – Coincidance Táncszínház és a Budafoki Dohnányi Szimfonikus Zenekar (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Művészetek Palotája
* ABBA Symphony Show (2017) – Coincidance Táncszínház és a Budafoki Dohnányi Szimfonikus Zenekar (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Papp László Bp. Sportaréna, Tokaji Fesztiválkatlan, AEGON Aréna – Pozsony
* John Williams Filmharmonikusok (2016-2018) – Coincidance Táncszínház és a Budafoki Dohnányi Szimfonikus Zenekar (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Papp László Budapest Sportaréna, Tokaji Fesztiválkatlan
* Igazából Karácsony (2018) – Coincidance Táncszínház és a Budafoki Dohnányi Szimfonikus Zenekar (Koreográfus: Gyulai Júlia) – Papp László Budapest Sportaréna
* Merre tartasz ember? (Szepes Mária művei alapján, 2015-2017) – (Rendező, koreográfus: Jaross Viktória) – Centrál Színház, Hatszín Teátrum
* Sun City (Holnap tali MUSICAL, 2017) – (Rendező: Szente Vajk, Koreográfus: Túri Lajos) – Pesti Magyar Színház
* Sugar – Van, aki forrón szereti (2017) – (Rendező: Méhes László, Koreográfus: Kispál Anita, Gyulai Júlia) – Pesti Magyar Színház
* Carmen (opera, 2017) – (Koreográfus: Venekei Marianna) – Erkel Színház
* Anna Karenina (balett, 2017) – (Koreográfus: Pártay Lilla) – Magyar Állami Operaház
* Társas-Játék – Spirit Dance Company (2019) – (Koreográfus: Sándor Tímea) – Eötvös 10 Közösségi és Kulturális Színtér
*Egyéb táncprodukciók (2017-2018):
-Andrea Bocelli koncert (Papp László Budapest Sportaréna)
-Az Év sportolója gála (Nemzeti Színház)
-Röplabda Bajnokság (Várkert Bazár)
-Birkózó Világbajnokság (Budapesti Kongresszusi Központ)

Mestereim, tanáraim:
Bozsik Yvette (koreográfia)
Földi Béla (art jazz)
Fekete Hedvig (klasszikus balett)
Castillo Dolores (klasszikus balett)
Metzger Márta (klasszikus balett)
Sárközy Holler Ágnes (klasszikus balett, moderntánc)
Grecsó Zoltán (kortárstánc)
Szarvas Krisztina (moderntánc)
Gyulai Júlia (moderntánc)
Spala Korinna (jóga)

Oktatói munkáim:
Piruett Stúdió (2016-2018)
-Modern tánctechnikák (art jazz)
-Jóga
Bailart Táncstúdió (2014-)
-Modern tánctechnikák (art jazz)
-Jóga

Született: 1992. 09.10.

Kurzusok és workshopok:

Anton Lachky, Eryk Makohon, Attila Kun, László Mádi, Clebio Oliveira, Maria Kolegova, Leif Firnhaber Pinos, Máté Mészáros, Lívia Balazova,Attila Kozma,  József Hámor, Zoltán Grecsó, Wies van Houplines, János Lakatos, Béla Földi, Csaba Varga, Dávid Mikó, Purusa Sukta Das, Péter Juhász, Julia Robert, Sara Sguotti, Anna Maria Karabela

Munkatapasztalat:

2016  Sounds and Motions Imprvisation Night
2015  Tamás Topolánszky- Zoltán Fodor: La traviata
2015  Máté Mészáros: Straight Labyrinth
2015  Nóra Horváth: Me, You, They or just Us
2015  Viktor Nagy: Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat
2015  Imre Halasi: The Kid
2015  Attila Gergely: Lasts
2015  Balázs Blaskó: Rómeó and Júlia
2014  Tamás Topolánszky: The Gypsy Baron
2014  Tamás Topolánszky: Szaffi
2014   Zoltán Baráth: A Palancsintás Király
2014  Imre Halasi: Ball im Savoy
2014  Jenna Jalonen: Four notes for a poem
2013  Zoltán Grecsó: Le Malade imaginaire
2013  József Bal: An Imaginary Repot on an American Rock Fesival
2013  Tamás Topolánszky: Moulin Rouge
2012  Jenna Jalonen: Cinderella
2012  István Pincés: The Wizard of Oz
2012  Zoltán Salik: Rock’&
2012  Zoltán Grecsó: Snow White
2012  Péter Streicher: Exanimatus
2011  Tamás Topolánszky: The Wooden Prince
2011  Máté Mészáros: Les preludes
2010  Villany Leo Improvisation Night

2016-tól a Közép-Európa Táncszínház tagja

2019 Shreds (koreográfus: Hámor József)
2019 Térfalók (koreográfus: Mádi László)
2018 Special Society (koreográfus: Anton Lachky)
2018 Igaz történet alapján DTIE (Dance Theatre in Education)
2018 Poly (koreográfus: Eryk Makohon)
2017 Peregrinusok (koreográfus: Kun Attila)
2017 777 (koreográfus: Túri Péter Lajos)
2017 Kerengő (koreográfus: Simkó Beatrix)
2017 Kodály-dialógok (koreográfus: Mádi László, Kun Attila)
2016 Bach-tánc-szvitek (koreográfus: Kun Attila)
2016 Divertimento (koreográfus: Mádi László, Kun Attila)
2016 Bartók-Sztravinszkij est (koreográfus: Halász Gábor, Kun Attila)
2016 Tavaszi áldozat (koreográfus: Kun Attila)
2016 Arakhné (koreográfus:Halász Gábor)